O nas

Agata Okrucińska

Agata Okrucińska
założycielka i właściciel Quantum Piękna
magister kosmetologii

Dyplomowana kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, Akademii Psychologii Vedica oraz trzypoziomowego nauczania Gilberta Renaud – Recall Healing. Kreatorka wizerunku i twórca Quantum Piękna, która od momentu powstania marki zarządza nią oraz prowadzi firmę, kierując marketingiem i PR-em. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i seminariów z zakresu kosmetologii oraz naturoterapii. Dzięki stałemu rozwojowi, podnoszeniu kwalifikacji i blisko 20-letniemu doświadczeniu jest obecnie jednym z liderów świadczących usługi z zakresu kosmetologii tradycyjnej i HIGH-TECH w Trójmieście.

Specjalizacje:

– pielęgnacja twarzy i ciała Intraceuticals
– epilacja SHR
– zamykanie naczynek
– zabiegi z wykorzystaniem aparatury Plazma IQ, która skutecznie usuwa problemy związane z opadającymi powiekami, zmarszczkami, bliznami, rozstępami, brodawkami, włókniakami, kurzajkami oraz trądzikiem

– zabiegi PH Formula
– manualne oczyszczanie twarzy
– oczyszczanie wodorowe Hydroimpact
– fizjoterapia twarzy – Zoga Face Integration
– japoński, liftingujący masaż twarzy Kobido
– zabiegi Geneo

Poza pracą

Prywatnie mama dwójki dziewczynek – Nataszy i Tamary oraz chłopca Maksyma. Pasjonatka książek, natury, pięknych widoków, wschodów i zachodów słońca, psychologii, psychobiologii, naturoterapii i zdrowego żywienia.

Julia Czajkowska

Julia Czajkowska
członek zespołu Quantum Piękna

Pasjonatka pielęgnacji twarzy i ciała metodami naturalnymi z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Ogromne zamiłowanie i wiedza z zakresu kosmetologii skutkuje spektakularnymi efektami. Uwielbia wykonywać zabiegi, które skutkują natychmiastowym efektem. Specjalizuje się między innymi w wykonywaniu zabiegów skóry problematycznej z wykorzystaniem systemu PH formula, a także zabiegach usuwania zbędnego owłosienia SHR Epil Motion.

Julia stale śledzi nowości kosmetyczne, które każdego dnia wykorzystuje w swojej pracy z pacjentami. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i seminariach naukowych. Ukończyła, także kurs japońskiego masażu Kassaji.

Pracę jest dla niej pasją i hobby, w którym w pełni się realizuje. Chętnie łączy, różne techniki i terapie w celu osiągnięcia najlepszych efektów poprawiających nie tylko wygląd, ale samopoczucie swoich pacjenów.

Prywatnie jest sympatyczną, miłą i zawsze uśmiechniętą osobą, która kocha psy. Jej kreatywność przekłada, się także na tematykę zarządzania i marketingu.